VERSIM Authorized Training Partner

VERSIM S.A. – dystrybutor zaawansowanych technologii z wartością dodaną – funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Od początku istnienia naszym głównym celem jest wspieranie Partnerów w budowaniu przewagi konkurencyjnej u Klienta. Dzięki profesjonalnej wiedzy, bogatemu doświadczeniu, wysokiej klasie oferowanych produktów oraz poziomowi usług technicznych staramy się być zawsze o krok dalej i dążymy do pełnego zadowolenia i osiągnięcia sukcesu przez naszych Partnerów.

Naszą działalność szkoleniową zaczynaliśmy od szkoleń online i stacjonarnych warsztatów technicznych w niewielkiej sali konferencyjnej. Prowadziliśmy szkolenia autorskie u Partnerów i ich Klientów, podczas których dzieliliśmy się naszą wiedzą i zdobytą przez lata praktyką. W 2016 roku zdobyliśmy status Authorized Training Partner rozwiązań Extreme Networks, a że apetyt rośnie w miarę jedzenia, szybko powiększyliśmy swoje portfolio edukacyjne o ścieżki certyfikacyjne kolejnych producentów: Famoc i Gigaset Pro.

Dzisiaj, nasze nowoczesne centrum szkoleniowe z bogato wyposażonym laboratorium sprzętowym odwiedzają studenci z całego świata. Prowadzimy warsztaty stacjonarne i wirtualne, w języku polskim i angielskim. W zależności od potrzeb znajdziecie u nas szkolenia certyfikowane oraz autorskie, a jeśli szukacie czegoś innego – dajcie znać – wspólnie stworzymy agendę, zgodną z Waszymi potrzebami. Trenerzy Versim ATP podbijają w swoich paszportach kolejne pieczątki z różnych zakątków globu, więc bez problemu możemy przyjechać na szkolenie do Was.

Trenerzy

Nasz zespół tworzą ludzie z szerokim wachlarzem kompetencji, popartym cenną praktyką. Trenerzy Versim ATP to wykfalifikowani i doświadczeni inżynierowie systemów bezpieczeństwa, którzy swoją wiedzą i pasją do technologii chcą dzielić się z Wami. Ich profesjonalne i indywidualne podejście do studentów owocuje często długofalową współpracą już poza salą szkoleniową, a niebanalna atmosfera podczas warsztatów sprawia, że uczestnicy chętnie wracają do nas na kolejne szkolenia.

Tomasz Mąkowski

Moja przygoda z WiNG zaczęła się w 2014, wcześniej jeszcze jako student byłem jednym z administratorów sieci studenckiej na Politechnice Warszawskiej. Od 2016 zostałem oficjalnym trenerem Zebra w zakresie WiFi, RFID i terminali z systemem Android. Nasza współpraca z Versim rozpoczęła się w maju 2019, a w grudniu tego samego roku uzyskałem certyfikat Black Belt #106. Po godzinach współpracuję z jednym z wydziałów biotechnologii nad tworzeniem nowych odmian, a najchętniej wypoczywam z automatem oddechowym gdzieś pod wodą.

Piotr Owczarek

Od zawsze pociągała mnie technika, oczywistym było więc dla mnie podjęcie studiów z tym związanych – telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej. Obecnie pochwalić się mogę sporym, ponad 15 letnim doświadczeniem sieciowym, popartym sporą liczbą wdrożeń. Od początku swojej kariery dzieliłem się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi prowadząc szkolenia związane z różnymi rozwiązaniami z szeroko pojętej telekomunikacji. Certyfikowanym instruktorem Extreme Networks jestem od 7 lat. Odkąd zacząłem prowadzić szkolenia praca przestała być tylko pracą, stała się też pasją – uwielbiam to robić! Na swoim koncie mam kilka publikacji naukowych oraz wystąpienia na konferencjach. Dzięki pracy mam możliwość podróżowania, bardzo to lubię. Mój raj na Ziemi to Włochy, kocham tam wyjeżdżać z moją rodziną. Uczę się włoskiego, interesuje się wszystkim co jest związane z tym krajem: kulturą, jedzeniem, tradycja czy muzyką. Chwile wolne wypełnia mi również inna z moich licznych pasji – perkusja.

Damian Zelisko

Od kiedy pamiętam moimi zainteresowaniem były nowe technologie. W moich młodszych latach zawsze byłem tą osobą, która naprawiała w rodzinie komputery oraz tłumaczyła innym jak je obsługiwać. Dzisiaj ten trend nadal trwa. Samodzielnie buduje własny Smarthome oraz staram się wdrażać nowinki technologiczne w swoje życie i w życie osób mnie otaczających. Jestem typowym Geekem. Praca w Versim nauczyła mnie, że używając nowych technologii nie można zapominać o takich rzeczach jak bezpieczeństwo w sieci, i że nie wszystko w tej dziedzinie jest czarno-białe. Wiem też, że wraz z zagrożeniami pojawiają się nowe narzędzia i techniki do radzenia sobie z nimi. Bardzo lubię dzielić się tą wiedzą dlatego bycie trenerem sprawia mi taką przyjemność.

Kontakt

Versim S.A.
ul. Jasielska 10
60-676 Poznań
POLAND

M: +48 516 232 218
T: +48 61 628 43 77

atp@versim.pl

Skontaktuj się z nami!
Interesuje Cię szkolenie, którego nie znalazłeś w ofercie?
Masz pytanie organizacyjne? Napisz do nas!
Chętnie rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości.


Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Klauzula informacyjna RODO

Kontakt


Jasielska 10
60-476, Poznań
+ 48 533 312 024
atp@versim.pl