Nowa ścieżka szkoleniowa dla Fabric Connect

Extreme Networks doskonali i rozszerza ścieżkę szkoleniową i tym samym zakres certyfikacji z technologii Fabric Connect. Pierwsze szkolenia będą dostępne od mają. Każdy inżynier zainteresowany dogłębnym poznaniem rozwiązań Fabric będzie mógł przejść wszystkie poziomy wtajemniczenia – od wiedzy na poziomie podstawowym w szkoleniu typu Deploy, poprzez poznanie szczegółowych zagadnień związanych z budowaniem i zarzadzaniem siecią Fabric w szkoleniu Management, rozwiązywania potencjalnych problemów na szkoleniu Troubleshooting, aż po zaawansowaną wiedzę w szkoleniu typu Advanced.

Każde szkolenie to kolejny etap edukacji i nowe, pogłębione umiejętności. Szczegółowy opis i zakres każdego ze szkoleń znajdziecie na naszej stronie, wchodząc w opis każdego szkolenia.

Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia. Warto podkreślić, że wszystkie szkolenia prowadzone są u nas przez certyfikowanych trenerów, którzy zanim zaczną szkolić Studentów, sami przechodzą stosowna ścieżkę edukacji i zdają trenerskie egzaminy.

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Klauzula informacyjna RODO

Kontakt


Jasielska 10
60-476, Poznań
+ 48 533 312 024
atp@versim.pl