Jesień z Extreme Control

 

Jesień z Extreme Control
Startujemy z nową promocją, która będzie towarzyszyć nam praktycznie do Wigilii. Jesiennie nastrojeni zachęcamy Was bardzo gorąco do zakupu szkoleń z Extreme Control.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy kupić jedno certyfikowane szkolenie Extreme Control, dostępne w kalendarzu szkoleń Versim ATP, zaplanowane na okres od 26 października 2021 roku do 24 grudnia 2021. Szkolenie musi być wykupione dla minimum dwóch Uczestników (tworzących „Grupę”), oczywiście dla dwóch w tym samym terminie.

Każda osoba, która wykupi szkolenie Extreme Control i spełni wszystkie wymagania promocji, otrzyma od nas wirtualny 10% voucher rabatowy upoważniający do zakupu kolejnego szkolenia. Dzięki temu będzie mogła wykupić u nas dowolne certyfikowane szkolenie, organizowanego w okresie od 1 stycznia 2022 do 31 marca 2022 roku z rabatem.

Certyfikowane szkolenie w ramach promocji może wykupić zarówno osoba prywatna, jak i firma dla swoich przedstawicieli, pracowników czy Klientów. Vouchery będą wysyłane do osób, którym zostaną przyznane, drogą mailową na adres podany w formularzy zgłoszeniowym na szkolenie.
Vouchery nie podlegają wymianie na kwotę pieniężną.

Regulamin / Terms

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Klauzula informacyjna RODO

Kontakt


Jasielska 10
60-476, Poznań
+ 48 533 312 024
atp@versim.pl